Contactați-ne
ROL.ro
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
ROL.ro
Nici un rezultat
Toate rezultatele

Rușine după rușine în familia Clejanilor! Și Fulgy a comis-o grav. A scuipat un bătrân

in Diverse

Tensiune mare în familia Clejanilor, după ce Margherita a fost implicată, sâmbătă dimineață, într-un accident de circulație pe care l-a provocat din neatenție, ulterior ajungând la INML și fiind testată pozitiv la heroină.

Ioniță de la Clejani a declarat că va face o anchetă proprie după ce Margheritei i s-a întocmit un dosar penal, iar permisul i-a fost suspendat pentru 30 de zile, declarând că fiica sa nu a consumat și nu consumă droguri.

Am început personal o anchetă. Ştiu că Marga nu consumă droguri. Clar! Nu există aşa ceva! Am început o anchetă de aseară pentru că nu pot lăsa lucrurile aşa. Nu a consumat droguri. Marga nu consumă droguri. Marga este bine. Nu s-a întâmplat o nenorocire. Nu au fost victime. E o maşină. Dă-o dracului. S-a stricat. Facem alta. O reparăm, nu e problemă”, a declarat Ioniţă de la Clejani pentru România TV.

Scandalurile nu sunt o noutate în familia Clejanilor, pentru că și Fulgy, la un moment dat, a fost implicat într-un scandal intens mediatizat. Episodul s-a petrecut într-o zonă intens frecventată de oamenii cu bani. Mai exact, pe Calea Floreasca din Capitală.

Totul a început după ce Fulgy a încercat să intre într-o discuție cu un bărbat de vârsta a treia, vizibil trecut prin greutățile vieții. Faptul că bătrânul a evitat să discute cu fiul Clejanilor se pare că l-a înfuriat teribil pe acesta. După ce omul cu părul alb i-a spus să-l lase în pace, Fulgy a răbufnit.

”Te bat, bulangiule, fraiere! Vino să-ți dau să mănânci și-ți dau și-o palmă! Omoară-te, sclavule! Vrei să îți dau cu asta în cap?! Pleacă în p%*!@ mea de-aici că te bat… Eu sunt milionar…Până chemi tu Poliția, eu chem Interpolul. Du-te și vezi de drumul tău, de nebun. Nu ești șmecher, ești fraier. Un șmecher nu ajunge ca tine”, a răcnit Fulgy, printre alte înjurături.

Urmatorul Articol

Epidemia de rujeolă face ravagii în România: 20.000 de cazuri și 64 de decese

CYBER3
Protecție maximă pentru telefonul tău
CYBER3.AI

Nu-l lăsa pe escroc să câștige.

SCAM, phishing, apeluri și mesaje false — oprite instant pe telefonul tău, cu baza de 2.000.000 de amenințări.

INSTALEAZĂ GRATUIT
GRATUITFără contConstruit în UE Google Play

Părintele Calistrat: „Rugăciunea de Aur este fix la miezul nopţii!” Rosteşte-o acum şi ai să vezi ce putere are:

18

Alimentul care te ține departe de țânțari chiar și când ai geamurile deschise. Trucul care te scapă de cheltuieli

08

Horoscop JOI, 23 mai 2024. Decizie importantă în afaceri şi o moştenire neaşteptată

23

Moșii de vara 2025: Ce trebuie să dăm de pomană pe 7 iunie

03

Cum alegi cele mai bune plase de mini fotbal

02

Poveste de viata: “Am 50 de ani și nu am copii. Dar nu trebuie să te plângi de mine — dimpotrivă, mă simt foarte fericit”

13

Alocaţii iunie 2025. Se amână plata banilor. Când se virează pe card cei 719 lei

16

Rugăciunea puternică pe care e bine să o citești noaptea, între orele 00:00 și 03:00, când cerurile sunt deschise, iar rugăciunea ajunge direct la Dumnezeu! Să spui așa cu mare credință:

16

Rugăciunea mamei care te scoate şi de la fundul mării! Aceasta este:

23

Rugăciuni care se citesc înainte de orice Acatist

30
ROL.ro

© 1998-2026 ROL.ro | Contact

  • cyber3.ai
  • cyber3.app
  • fasterup.com
  • ortodoxia.me

  • Termeni si Conditii
  • Informatii Cookies
  • Politică de Confidențialitate
  • ANPC
  • Contact

Urmariti-ne

CYBER3.AIProtecție maximă pentru telefonul tău.Verifică orice link, apel sau mesaj în 2.000.000 de amenințări. GRATUIT, fără cont.INSTALEAZĂ GRATUIT
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Contactați-ne

© 1998-2026 ROL.ro | Contact