Contactați-ne
ROL.ro
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
ROL.ro
Nici un rezultat
Toate rezultatele

Nu, nu e Dica adevaratul criminal! Gheorghe Dinca, marturisire socanta in urma cu putin timp! Cine este adevaratul criminal!

21 mai 2020
in Actualitate

Primul termen al judecării lui Gheorghe Dincă de la Tribunalul Olt a luat final. Miercuri, 20 mai, Gheorghe Dincă a făcut noi dezvăluiri în fața instanței. A făcut acuzații grave și a dat nume și prenume!

Avocatul familiei Melencu a anunțat, după primul termen al judecării lui Gheorghe Dincă, că acesta a făcut dezvăluire incredibile. „Monstrul din Caracal” a oferit numele anumitor persoane care l-ar fi învățat totul. De altfel, de câteva luni, Gheorghe Dincă a început să zică faptul că a fost forțat de anchetatori să declare că le-a ucis pe Luiza Melencu și Alexandra Măceșanu.

Pe deasupra, Dincă a dezvăluit faptul că doi polițiști l-au amenințat cu moartea. Mai mult, „monstrul din Caracal” a povestit în fața familiilor fetelor cum era să fie omorât de un deținut, la ordinul polițiștilor.

„Dincă a manifestat o atitudine reală, veridică în ceea ce spunea. Voia să spună cum a fost forțat să spună lucruri ce nu erau reale”, a declarat avocatul familiei Măceșanu.

„Față de primele dăți, a fost un pic mai comunicativ astăzi. A spus ce are de spus. În această perioadă de 3-4 ore, eu cu Risipiceanu i-am făcut semn să spună adevărul. Risipiceanu e nevinovat”, a spus Monica Melencu, pentru Antena3.

„Am perceput totul foarte greu. După câte am trăit acum…. Statul e de partea mafioților”, a completat mama Alexandrei Măceșanu.

Gheorghe Dincă a convins familiile Măceșanu și Melencu că a fost torturat în închisoare. De asemenea, mamele fetelor cred că, după ce Gheorghe Dincă a luat contact cu un anumit polițist, a început „tot bâlciul”. Femeile se referă la polițistul care „a scos” de la Dincă mărturia crimelor.

„Credem că a fost torturat. După ce a venit polițistul acela, atunci a declarat. Tot bâlciul l-a făcut polițistul ăla! A dat nume, prenume. Cineva i-ar fi pus ceva în mâncare… El spune că e nevinovat. Am întrebat unde sunt fetele și ne-a zis *Stai așa!*”, au mai spus cele două.

ShareTweetPinTrimiteTrimite
Urmatorul Articol

Ce a pățit Nico, după Asia Express! Vedeta i-a lăsat mască pe fani! Ce a dezvăluit: „Chiar mi-e teamă”

TikTok doar cu acordul părinților. Senatul a decis: minorii sub 16 ani vor avea acces restricționat prin lege

07

Părintele Calistrat: „Rugăciunea de Aur este fix la miezul nopţii!” Rosteşte-o acum şi ai să vezi ce putere are:

18

Horoscop JOI, 23 mai 2024. Decizie importantă în afaceri şi o moştenire neaşteptată

23

Alocaţii iunie 2025. Se amână plata banilor. Când se virează pe card cei 719 lei

16

Moșii de vara 2025: Ce trebuie să dăm de pomană pe 7 iunie

03

Cum alegi cele mai bune plase de mini fotbal

02

Alimentul care te ține departe de țânțari chiar și când ai geamurile deschise. Trucul care te scapă de cheltuieli

08

Poveste de viata: “Am 50 de ani și nu am copii. Dar nu trebuie să te plângi de mine — dimpotrivă, mă simt foarte fericit”

13

Scandal monstru! O femeie a condus 200 de kilometri pentru a-și prinde soțul cu amanta, ce s-a întâmplat când a dat nas în nas cu femeia cu care o înșela bărbatul e unic în lume! Video halucinant

09

Iarna vine mai devreme în România: Orașele unde va ninge pe 15-16 octombrie

13
ROL.ro

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

  • Ortodoxia.me
  • DailyNews.ro
  • Femina.ro
  • Travel.ro
  • Cinema.ro

  • Termeni si Conditii
  • Informatii Cookies
  • Politică de Confidențialitate
  • ANPC
  • Contact

Urmariti-ne

Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Contactați-ne

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

Acest site foloseste cookies respectand Regulamentul (UE) privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii aici