Contactați-ne
ROL.ro
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
ROL.ro
Nici un rezultat
Toate rezultatele

I-a făcut sufletul bucăți, plecare definitivă din România: ,,Tati, îți…” Cu inima grea, Liviu Vârciu a anunțat, uite ce se va întâmpla

25 august 2017
in Show Biz

Viața lui Liviu Vârciu pare plină de peripeții, una caldă, alta rece. Deși prezentatorul TV este pe cale de a deveni tată pentru a doua oară, iar asta îl face foarte fericit, acum are probleme cu prima lui fiică, Carmina. ea este copilul lui Vârciu dintr-o altă relație și mai are puțin și își ia zborul de acasă, spre zări mai însorite.

Carmina are 14 ani și se pare că a susținut examenul de admitere la liceu în Arad, acolo unde își și dorește să își continue, măcar într-o primă fază, studiile. Totuși, de anul viitor, ea se va muta însă în Grecia, și se pare că tatăl ei și-a dat acordul, chiar dacă a făcut-o cu inima grea și știe sigur că se va topi de dorul ei.

Singurul lucru care-l alină este acela că peste trei luni i se va naște cel de-al doilea copilaș, care va fi tot fetiță. Cea care-l va face din nou tătic este Anda Călin, iubita lui, iar bebelușul vine la timp pentru a umple golul pe care-l va lăsa Carmina, odată cu plecarea ei peste hotare.

liviu-varciu-carmina-ami-2

Iată ce declarat Liviu Vârciu în luna iunie pe acest subiect: ,,Am emoții pentru fata mea, are examen. Tati, îți țin pumnii! De la anul, o mutăm în Grecia, am vorbit cu mama ei și este stabilit deja. Eu sunt lângă ea și o susțin. Am încredere în copilul meu”. Despre a doua sa fiică a spus simplu: ,,Să dea Dumnezeu să fie sănătoasă”.

El a mai adăugat: ,,Viața mea nu s-a schimbat. Eu am fost tot timpul un tip cerebral. Muncesc foarte mult, filmez. Sunt și cu casa ocupat. La o casă e mereu de lucru, îmi place să pun eu mâna, să tai gazonul, să muncesc. Sunt un om de casă. Normal că o să mă căsătoresc, nu știu exact când.”.

v2

Despre vacanță el spune că nu și-a propus o destinație anume, dar că de 6 ani nu a mai plecat din România, preferând să își facă vacanțele în țară: ,,Vreau să mă odihnesc, să urmăresc toate filmele bune. Am o carte cu o mie de filme văzute într-o viață și vreau să le văd. De de șase ani nu am mai plecat din România. Îmi place țara asta. Tot aici voi merge, dar nu avem programat nimic în acest moment”.

Sursa: libertatea.ro

ShareTweetPinTrimiteTrimite
Urmatorul Articol

S-a urcat în avion și a dat fiecărui pasager o bancnotă. Nu erau mulți bani, dar oamenilor tot nu le venea să creadă. Abia când a explicat de ce a făcut-o, un avion plin cu oameni a început plângă. Ce i se întâmplase bărbatului

TikTok doar cu acordul părinților. Senatul a decis: minorii sub 16 ani vor avea acces restricționat prin lege

07

Părintele Calistrat: „Rugăciunea de Aur este fix la miezul nopţii!” Rosteşte-o acum şi ai să vezi ce putere are:

18

Moșii de vara 2025: Ce trebuie să dăm de pomană pe 7 iunie

03

Alocaţii iunie 2025. Se amână plata banilor. Când se virează pe card cei 719 lei

16

Horoscop JOI, 23 mai 2024. Decizie importantă în afaceri şi o moştenire neaşteptată

23

Alimentul care te ține departe de țânțari chiar și când ai geamurile deschise. Trucul care te scapă de cheltuieli

08

Poveste de viata: “Am 50 de ani și nu am copii. Dar nu trebuie să te plângi de mine — dimpotrivă, mă simt foarte fericit”

13

Cum alegi cele mai bune plase de mini fotbal

02

Scandal monstru! O femeie a condus 200 de kilometri pentru a-și prinde soțul cu amanta, ce s-a întâmplat când a dat nas în nas cu femeia cu care o înșela bărbatul e unic în lume! Video halucinant

09

Iarna vine mai devreme în România: Orașele unde va ninge pe 15-16 octombrie

13
ROL.ro

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

  • Ortodoxia.me
  • DailyNews.ro
  • Femina.ro
  • Travel.ro
  • Cinema.ro

  • Termeni si Conditii
  • Informatii Cookies
  • Politică de Confidențialitate
  • ANPC
  • Contact

Urmariti-ne

Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Contactați-ne

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

Acest site foloseste cookies respectand Regulamentul (UE) privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii aici