Contactați-ne
ROL.ro
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
ROL.ro
Nici un rezultat
Toate rezultatele

COȘMARUL femeii a început atunci când și-a prins bărbatul într-o POSTURĂ extrem de JENANTĂ! E DE NECREZUT ce făcea acesta! Oare nu îi era RUȘINE?

25 aprilie 2017
in Actualitate

Flori, o mamă a 8 copii, a plecat din casa în care a trăit alături de soțul ei, mai mult de 20 de ani, pentru că nu mai putea îndura scandalul și bătăile.

“Acum stăm în casa fetei mele. Ea este plecată în străinătate și ne lasă să locuim aici, să scăpăm de scandalul de acasă. Avem două camere. Într-o cameră dorm 3 persoane, în cealaltă 4 persoane. Ne este foarte greu“, a declarat tanti Flori.

Mesajul Părintelui Chiril de la Muntele Athos pentru poporul român

28 noiembrie 2024

Vouchere sociale – a treia tranșă. Guvernul a anunțat când intră banii

19 octombrie 2022

Sfântul Dumitru – tradiții și obiceiuri. Ce nu este bine să faci niciodată în ziua de 26 octombrie

25 octombrie 2022

Alternativa pentru DN1, de la vis la realitate! Investiție de peste 642 de milioane de lei

9 mai 2025

Alături de soț locuia într-o casă de chirpici, care mai avea puțin și cădea pe ei, iar locuința nu avea curent electric.

cazzszzz

“Pentru a cumpăra o pâine, mergem și 4-5 kilometri. Cu mâncarea este foarte greu. Frigiderul este gol, avem doar o oală de mâncare cu cartofi. Toți banii pe lună sunt 320 lei, alocațiile la copii“, a mai spus femeia.

Sărăcia, bătaia și iadul trăit alături de soț, au împins-o pe Flori la un gest necugetat. A început să bea pentru a nu mai simți durerea. “Beam să nu mai simt, eram alcoolică. Am avut ambiție să nu mai beau”, a spus femeia.

cazsssss

“De la început m-a bătut, bunicii și părinții nu l-au vrut, dar eu am făcut ce am vrut. Într-o zi m-a târât prin curte, de păr și a vrut să mă arunce în fântână“, a mai declarat femeia.

“Muncim cu ziua, primim 30-40 de lei pe zi. Am fost la sapă. Muncim cam 10-12 ore pe zi. Când locuiam cu tata aveam parte numai de bătăi, scandal, nopți nedormite“, a spus unul dintre băieți.

Echipa WOWbiz le-a alinat puțin din durerea pe care o îndură zi de zi. Flori, copiii și nepoții au primit alimente, un aspirator și un cuptor electric. Fericirea le-a cuprins chipul și abia și-au găsit cuvintele să mulțumească pentru daruri.

ShareTweetPinTrimiteTrimite
Urmatorul Articol

E CUTREMURĂTOR ce a pățit o femeie după ce și-a lăsat câinii SĂ O LINGĂ pe față! Medicii au fost șocați când au văzut-o: "Mai aveți de trăit 30 de minute!". CUM e posibil așa ceva...

Alocaţii iunie 2025. Se amână plata banilor. Când se virează pe card cei 719 lei

16

România riscă un șoc energetic major de la 1 iulie: Avertismentul lansat în Parlamentul European

05

Părintele Calistrat: „Rugăciunea de Aur este fix la miezul nopţii!” Rosteşte-o acum şi ai să vezi ce putere are:

18

Moșii de vara 2025: Ce trebuie să dăm de pomană pe 7 iunie

03

Cum alegi cele mai bune plase de mini fotbal

02

Poveste de viata: “Am 50 de ani și nu am copii. Dar nu trebuie să te plângi de mine — dimpotrivă, mă simt foarte fericit”

13

Horoscop JOI, 23 mai 2024. Decizie importantă în afaceri şi o moştenire neaşteptată

23

Alimentul care te ține departe de țânțari chiar și când ai geamurile deschise. Trucul care te scapă de cheltuieli

08

Reduceri salariale majore pentru angajații SRI și STS după alegeri. Norma de echipare, norma de hrană și sporul de risc – eliminate sau diminuate

03

Cei doi copaci pe care nu ar trebui să îi ai în curte. De ce nu trebuie plantați niciodată lângă casă

28
ROL.ro

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

  • Ortodoxia.me
  • DailyNews.ro
  • Femina.ro
  • Travel.ro
  • Cinema.ro

  • Termeni si Conditii
  • Informatii Cookies
  • Politică de Confidențialitate
  • ANPC
  • Contact

Urmariti-ne

Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Contactați-ne

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

Acest site foloseste cookies respectand Regulamentul (UE) privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii aici