Contactați-ne
ROL.ro
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
ROL.ro
Nici un rezultat
Toate rezultatele

Connect-R, în război cu Vulpița și Viorel Stegaru. Artistul a explodat pe Internet

2 iunie 2020
in Diverse

Connect-R este deranjat de faptul că Vulpița și Viorel au ajuns să fie considerați vedete. Ce mesaj a transmis artistul pe rețelele de socializare?

Vulpița și Viorel Stegaru au devenit în ultimele luni mai celebri decât multe vedete din România, iar asta le-a atras antipatii din partea celor care au muncit mult pentru a ajunge la rangul de celebrități.

Șansă rară în iunie! Zodia care are ocazia să-și schimbe viața odata pentru totdeauna

29 mai 2023

Trucul surprinzător al bucătarilor profesioniști: De ce să adaugi făină în tigaie atunci când prăjești ochiuri

10 mai 2025

Condimentul care ajută creierul să se repare singur. Se amestecă cu apă caldă şi se bea dimineaţa, pe stomacul gol

4 august 2023

Elena Ionescu, poze nud! Faimoasa de la Survivor apare fără haine!

13 mai 2020

După mai mult de 4 luni de apariții televizate constante, soții din Blăgești și-au făcut o mulțime de fani, povestea lor impresionând o țară întreagă. Dacă la început erau prezentați ca fiind un caz social, acum se pare că sunt văzuți ca vedete.

Printre vedetele din showbiz-ul românesc care și-au exprimat nemulțumirea față de evoluția soților Stegaru se numără și Connect-R, care le-a declarat război celor doi pe rețelele de socializare. Se pare că artistul s-a întâlnit recent cu Vulpița și Viorel pe stradă, iar ceea ce l-a revoltat a fost faptul că aceștia făceau poze cu copiii. Printr-o postare pe rețelele de socializare, Connect-R acuză postul de televiziune care i-a promovat că făcut din ei persoane publice.

„Mă simt binecuvântat! Am tot ce mi-a lipsit vreodată! N-aș arăta cu degetul , n-aș judeca vreodată nimic! Dar așa ceva nu se poate! Nu e posibil ca poporul ăsta să nu mai dețină valori! Cum să confunzi popularitatea cu celebritatea!

Dar și popularitatea pretinde anumite calități! Care sunt calitățile celor doi ?? De ce copiii vor să facă poze cu ei ?? Cum a ajuns televiziunea să promoveze, să crească așa ceva?? Vă jur că nu aveam nici un fel de problema, dar copii noștri vor crește în țara pe care le-o lăsăm!”, a scris Connect-R.

ShareTweetPinTrimiteTrimite
Urmatorul Articol

Iubitul Margheritei de la Clejani a cedat. Gest uluitor pe rețelele de socializare

Părintele Calistrat: „Rugăciunea de Aur este fix la miezul nopţii!” Rosteşte-o acum şi ai să vezi ce putere are:

18

Alimentul care te ține departe de țânțari chiar și când ai geamurile deschise. Trucul care te scapă de cheltuieli

08

Poveste de viata: “Am 50 de ani și nu am copii. Dar nu trebuie să te plângi de mine — dimpotrivă, mă simt foarte fericit”

13

Alocaţii iunie 2025. Se amână plata banilor. Când se virează pe card cei 719 lei

16

Horoscop JOI, 23 mai 2024. Decizie importantă în afaceri şi o moştenire neaşteptată

23

Cum alegi cele mai bune plase de mini fotbal

02

Moșii de vara 2025: Ce trebuie să dăm de pomană pe 7 iunie

03

Anunțul momentului de la CJ Prahova: A fost emisă prima autorizație pentru centura Azuga–Bușteni. Lucrările vor începe în scurt timp

19

S-au anunțat primele ninsori în România, în toamna 2025. Meteorologii Accuweather au făcut anunțul

19

Rugăciunea mamei care te scoate şi de la fundul mării! Aceasta este:

23
ROL.ro

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

  • Ortodoxia.me
  • DailyNews.ro
  • Femina.ro
  • Travel.ro
  • Cinema.ro

  • Termeni si Conditii
  • Informatii Cookies
  • Politică de Confidențialitate
  • ANPC
  • Contact

Urmariti-ne

Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Contactați-ne

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

Acest site foloseste cookies respectand Regulamentul (UE) privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii aici