Contactați-ne
ROL.ro
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Nici un rezultat
Toate rezultatele
ROL.ro
Nici un rezultat
Toate rezultatele

Brigitte Sfăt îl urmărește pe Pastramă!

19 iunie 2020
in Diverse

Brigitte Sfăt nu uită de trădări din căsniciile anterioare și își ia toate măsurile de precauție în căsnicia cu Florin Pastramă.

La începutul acestei luni, Brigitte Sfăt și Florin Pastramă au făcut un an de când s-au căsătorit. Cei doi s-au cunoscut la Ferma Vedetelor, au format un cuplu încă din timpul filmărilor, apoi, au trecut prin fel de fel de situații dificile până să își consolideze relația.

Șansă rară în iunie! Zodia care are ocazia să-și schimbe viața odata pentru totdeauna

29 mai 2023

Trucul surprinzător al bucătarilor profesioniști: De ce să adaugi făină în tigaie atunci când prăjești ochiuri

10 mai 2025

Condimentul care ajută creierul să se repare singur. Se amestecă cu apă caldă şi se bea dimineaţa, pe stomacul gol

4 august 2023

Elena Ionescu, poze nud! Faimoasa de la Survivor apare fără haine!

13 mai 2020

Într-un final, au realizat că sunt făcuți unul pentru altul și au decis să nu se cramponeze de prejudecăți, să nu mai aștepte nimic și au făcut pasul spre un mariaj! Nunta lor, cum era de așteptat, a fost una de poveste, plină de lux, și cu o mediatizare pe măsură.

În mod surprinzător însă, când se credea că totul este perfect, surse apropiate au dezvăluit în media că Brigitte și Pastramă au ajuns la capătul drumului și nu mai este cale de întoarcere. ”Nu se mai înțeleg, doar afacerile îi mai țin împreună”, a relatat libertatea.ro

Brigitte însă a infirmat totul și a vorbit cu sinceritate despre căsnicia ei, mai mult decât atât, a și relatat cum a reușit să treacă peste problemele cu banii, ajutată de soțul ei. ”A fost un an frumos și ultimele trei luni și mai frumoase pentru că mi-am dat seama că sunt o femeie norocoasă pentru că sunt iubită. Și de ce spun lucrul acesta… La un moment dat, am întâmpinat foarte multe greutăți financiare și a trebuit să mă gestionez, m-am gândit cum să fac rost de bani să îmi achit toate datoriile în această criză financiară. Și…dacă ar fi fost așa cum spun gurile rele, Florin ar fi fost cel care ar fi dat bir cu fugiții, dar el nu, mai mult s-a concentrat și aici a intervenit, a început să se agite să facă el rost de bani, ce să vândă el…chiar a vândut o proprietate și a fost OK pentru că am și achitat niște datorii pe care le aveam eu”, a declarat Brigitte la WOWbiz.ro, la emisiunea prietenei ei ”Interviul WOW cu Diana Bianca.”

Pe de altă parte, în toată această viață roz, vedetei încă nu îi dă pace trecutul. Tocmai de aceea, a explicat, Brigitte Sfăt îl urmărește pe Florin Pastramă, chiar pas cu pas! ”I-am pus camere peste tot în casă, nu poate face o mișcare fără să știu eu! Poate nu este tocmai în regulă, dar la cât m-am ars în căsniciile anterioare, cât de mult am suferit…Doamne, cât de mult am fost înșelată, cât de mult am fost trădată, consider că acum trebuie să fiu mereu vigilentă, să aflu eu tot”, a mai comentat frumoasa femeie la emisiunea ”Interviul WOW cu Diana Bianca”!

ShareTweetPinTrimiteTrimite
Urmatorul Articol

Mirela Vaida a fost prinsă cu minciuna! Până la Vulpița, se declara scârbită de emisiunile de acest gen:

Părintele Calistrat: „Rugăciunea de Aur este fix la miezul nopţii!” Rosteşte-o acum şi ai să vezi ce putere are:

18

Alimentul care te ține departe de țânțari chiar și când ai geamurile deschise. Trucul care te scapă de cheltuieli

08

Alocaţii iunie 2025. Se amână plata banilor. Când se virează pe card cei 719 lei

16

Poveste de viata: “Am 50 de ani și nu am copii. Dar nu trebuie să te plângi de mine — dimpotrivă, mă simt foarte fericit”

13

Horoscop JOI, 23 mai 2024. Decizie importantă în afaceri şi o moştenire neaşteptată

23

Moșii de vara 2025: Ce trebuie să dăm de pomană pe 7 iunie

03

Cum alegi cele mai bune plase de mini fotbal

02

Anunțul momentului de la CJ Prahova: A fost emisă prima autorizație pentru centura Azuga–Bușteni. Lucrările vor începe în scurt timp

19

Rugăciunea mamei care te scoate şi de la fundul mării! Aceasta este:

23

Dislipidemia: un pericol tăcut pentru inimă

22
ROL.ro

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

  • Ortodoxia.me
  • DailyNews.ro
  • Femina.ro
  • Travel.ro
  • Cinema.ro

  • Termeni si Conditii
  • Informatii Cookies
  • Politică de Confidențialitate
  • ANPC
  • Contact

Urmariti-ne

Nici un rezultat
Toate rezultatele
  • Actualitate
  • Ortodoxie
  • Economie
  • Sport
  • IT / Tech
  • Timp liber
Contactați-ne

© 1998-2025 ROL.ro | Contact

Acest site foloseste cookies respectand Regulamentul (UE) privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii aici